fbpx

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz programı için tam bir ikame olmamakla birlikte, günümüzün modern diyeti, sadece sağlıklı kalmak için ihtiyaç duyduğumuz besinleri sağlamaz , aynı zamanda enerjiye sahip olur ve erken yaşlanmayı önler. Enter doTERRA Hayatboyu Vitality Paketi®, Çiğneme a2z doTERRA™ ve IQ Mega®. Bunların tümü, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için günlük olarak kullanılması amaçlanan takviyelerdir. Bu, diğer takviyelerin düzenli olarak kullanılamayacağı anlamına gelmez, ancak bu özel takviyelerin herkesin günlük olarak kullanması amaçlanmıştır. Alpha CRS ® +, Microplex VMz ® ve xEO Mega içeren doTERRA Yaşam Boyu Canlılık Paketi ®Lifelong Vitality Pack, doTERRA’nın en popüler ürünlerinden biridir. Bu takviye kombinasyonunun bir ömür boyu sağlıklı yaşam için tam bir diyet temeli olduğunu duymuşsunuzdur. Ama bu nasıl çalışıyor?

Alpha CRS +

Her gün DNA’mız ve diğer hücreler, onlara zarar veren serbest radikallerin saldırısına uğrar. Alpha CRS + bununla savaşır ve genel hücresel sağlığı uyarır. Bu nedenle Alpha CRS +, hücresel enerji ve uzun ömür karışımı olarak da bilinir. Formüle dahil edilen besinlerden bazıları, hücrenin metabolik işlemlerinin size daha fazla enerji vermesine yardımcı olan koenzim Q10 ve asetil-l-karnitindir. Oksidatif stres ve yaşlanma ile mücadeleye yardımcı olan quercetin ve alfa-lipoik asit gibi antioksidanlar da vardır. Son olarak, Ginko biloba’nın botanik bir özü zihinsel berraklık ve enerjiyi desteklemeye yardımcı olur. *

Diğer bilgiler:

“Alfa” önce anlamına gelen bir kelimedir, CRS (Cellular Renewal System) ise “Hücresel Yenileme Sistemi” nin kısaltmasıdır. Orijinal üründe yapılan iyileştirmeleri vurgulamak için artı işareti eklendi.

Formül GDO’lu ve glütensizdir ve süt, buğday veya hayvansal ürünler içermez.

Microplex VMz

Bu kompleks, diyetinizle el ele çalışan oranlarda biyolojik olarak yüksek oranda kullanılabilir doğal vitaminler, mineraller ve eser elementler içerir. (Örneğin, A, C ve E, B ve D vitaminleri ve kalsiyum, magnezyum ve çinko mineralleri.) Çoğu zaman, takviyelerde bulunan vitamin ve minerallerin vücutlarımız tarafından emilmesi zor olabilir. Bununla birlikte, Microplex VMz, vücudun vitaminleri ve şelatlı mineralleri (yani mineral bir amino aside bağlı olduğu anlamına gelir) emmesine yardımcı olmak için bir glikoprotein matrisi kullanarak emilim sorununu çözer. Temelde, bu süreç, takviyenin sindirim sistemimiz için besin besin maddeleri olarak tanınmasını sağlar. * Genel olarak Microplex VMz sağlıklı metabolizmayı, sindirimi, bağışıklık fonksiyonunu ve hücresel enerjiyi destekler. *

Diğer bilgiler:

Ad, “mikro besin” ve “karmaşık” kelimelerinin birleşimidir. VM, vitaminler ve mineraller anlamına gelir ve “z”, orijinal üründe yapılan iyileştirmeler içindir. Biyolojik olarak kullanılabilirlik ve Microplex VMz’yi benzersiz yapan şey hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

xEO Mega

xEO Mega, omega-3’ler (esansiyel yağ asitleri olarak bilinir), uçucu yağlar ve D ve E vitaminleri ile kalan beslenme ihtiyaçlarınızı karşılar. Yağ asitleri eklemlerinizi, cildinizi, kardiyovasküler ve beyin sağlığınızı desteklemeye yardımcı olur. En iyi omega-3 kaynakları, çoğu diyette yaygın olmayan ve pahalı olabilen yağlı balıklar ve deniz yosunlarıdır. XEO Mega’daki moleküler olarak filtrelenmiş balık yağı, günlük porsiyon başına 300 mg EPA ve 300 mg DHA ve 55 mg başka omega-3 sağlar. Ayrıca karışıma antioksidan koruması ekleyebilirsiniz Karanfil, Frankincense, Kekik, Kimyon, Vahşi Orange, Nane, zencefil, Caraway, & Almanca Papatya yağları harmanı ile formüle edilmiştir. *

Diğer Bilgiler:

Kompleks, güçlü antioksidan ve dolaşım yararları sağladığı, göz sağlığını desteklediği, kas gücünü ve dayanıklılığını geliştirdiği, karaciğere ve sindirim sistemine yardımcı olduğu, cilt sağlığını desteklediği ve sağlıklı bağışıklık fonksiyonunu düzenlediği klinik olarak gösterilen saf astaksantinin mikroalg karotenoid özütü içerir.

Doz: Her takviyeden dört kapsül bir yemekle birlikte almanız önerilir, ancak alternatif olarak her takviyeden ikisini kahvaltıda ve ikisini akşam yemeğinde alabilirsiniz.

Bu takviyelerden herhangi birini ayrı ayrı veya Günlük Besin Paketi içinde alabilmenize rağmen , bunları birlikte kullanmanızı öneririz. Üç takviyenin tümü birlikte alındığında, 12 veya daha fazla porsiyon meyve ve sebzenin antioksidan kapasitesini sağlar.

DoTERRA Vegan Lifelong Vitality Pack

Alpha CRS + otomatik olarak vegandır ve vEO Mega® , (vegan xEO Mega) ve yeni Vegan Microplex VMz® ile birlikte dahildir . Vegan takviyelerindeki bileşenler, normal Lifelong Vitality seçeneklerine benzer faydaları nedeniyle seçildi.

© doTERRA.com, orijinal metine ulaş

No responses yet

Fikrini paylaş