fbpx
doTERRA Lifelong Vitality Pack

Özetle

 

Bu güçlü günlük takviyeleri koleksyonu, hızla DoTERRA’nın en popüler ürünlerinden biri haline geldi. doTERRA Life Long Vitality Pack2ın temel ürünleri geliştirilmiş canlılık ve sindelik yolculuğunuzda size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. temel besin maddeleri, metabolizma faydaları ve güçlü antioksidanlar sayesinde bu takviyelere enerji, sağlık ve yaşam boyu canlılığı artırmak için birlikte çalışır. 

doTERRA Mito2Max

Özetle

 

Mito2Max, doTERRA’nın ana içerik olarak Asetil-L karnitin içeren ve sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemek üzere tasarlanmış eşsiz formülüdür. Liçi meyvesi ve yeşil çaydan biyolojik olarak aktif polifenolleri birleştiren benzersiz bir antioksidan karışımı olan Oligonol de içerir. 
Sağladığı birçok kullanım nedeniyle ‘çağların otu’ olarak adlandırlılan Morsalkım kökü de Mito2Max içerisindeki önemli içeriklerden bir tanesidir. Morsalkımın üzerinde nesillerdir araştırma yapılıyor ve ruh halini pozitif yönde etkileyebilir ve sinir sistemini sakinleştirebilir

doTERRA Deep Blue yağ karışımı

Özetle

 

doTERRA Deep Blue Dinlendirici karışımı doTERRA’nın popüler Deep Blue ürün serisinin çıkış noktasıdır. Deep Blue’nun Keklik Üzümü, Kafur, Nane, Mavi Solucan Otu, Mavi Papatya, Ölmez Çiçek ve Osmantus karışımı, rahatlatıcı bir masaj için mükemmel bir şekilde dinlendirici ve serinletici his sağlamak üzere topikal olarak uygulanabilir. Zorlu aktivitelerin ardından kasları dinlendirmek ve vücudu rahatlatmak için sporcular ve egzersiz meraklıları tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

doTERRA Breathe/Air yağ karışımı

Özetle

 

KNazik ve kolay uygulama için artık Touch versiyonu da bulunan doTERRA Air uçucu yağının dinlendirici, serinletici buharini deneyimleyin. DoTERRA Air Touch, hava yollarının açık ve nefes almanın kolay olmasını sağlamak için Fraksyionlu Hindistan Cevizi Yağı ile Defne Yaprağı, Nane, Okaliptüs, Çay Ağacı, Limon, kakuli, Ravintsara ve Ravensara uçucu yağlarını bir araya getirir.

Başlangıç sayfası için tıklayınız

Delia’s Essentials © 2020 Tasarım ve Yönetim Hakları YamanOF Consulting tarafındadır.

Share this: