fbpx

Daha önce yalnızca özel promosyonlar sırasında mevcut olan uzun zamandır beklenen Gül yağı artık doTERRA Touch® serisinin bir parçası olarak 10 mL rulo şişede düzenli olarak satın alınabiliyor. doTERRA Rose Touch, Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ile hem kişisel bakım ürünlerinde hem de parfümlerde dünyanın en tanınmış kokularından biri olan Bulgar Damask Rose esansiyel yağını birleştirir. Gül yağı inanılmaz derecede zaman alıcıdır ve üretimi pahalıdır, ancak Gül yağının sunduğu faydalar çabaya değer. Bu nedenle Gül yağı, doTERRA Touch serisine mükemmel bir ektir, çünkü bu eşsiz yağı herkes için daha yaygın olarak kullanılabilir hale getirir. Ek olarak, seyreltme aslında yağın etkinliğini arttırır ve bilyalı ambalaj, uygulamaları ve kullanım seçeneklerini hem ekonomik hem de kullanışlı hale getirir.

Tatlı çiçeksi kokusuyla tanınan doTERRA Rose Touch, cilt bakımı, ruh hali ve kişisel koku amaçlı uçucu yağ koleksiyonunuza mutlaka sahip olunması gereken bir katkıdır.Gül Yağı Kullanım Alanları

  1. Parfümlerdeki tatlı çiçeksi notayı seviyorsanız, Gül yağı sizin için mükemmel bir doğal koku. Gülün hiçbir katkı maddesi veya kimyasal içermeyen romantik ve eşsiz kokusunun tadını çıkarmak için Rose Touch’ı boynunuza, kulaklarınızın arkasına ve bileklerinize uygulayın.  
  2. Gül yağı kokusu, ruhunuzu daha iyi hale getirme ve ruh halinizi daha iyi hale getirme gücünü beraberinde getirir. Gününüzün stres veya endişe ile bulutlu göründüğü zamanlarda, kalp ve nabız noktalarınıza doTERRA Rose Touch uygulayarak duygularınızı rahatlatın.
  3. Gül esansiyel yağının cilt kusurlarının görünümünü azalttığı ve sağlıklı görünen, ışıltılı bir cildi desteklediği bilinmektedir. DoTERRA Rose Touch’ı hem sabah hem de gece cilt kusurlarına doğrudan uygulamanızı öneririz. Sadece cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda eşit bir cilt tonu ve sağlıklı bir ten rengi sağlar.
     
  4. Rose Touch’ı cilt bakımı rutininize dahil etmek için başka bir nedene mi ihtiyacınız var? Cildinizin düzgün çalışabilmesi için uygun seviyelerde neme ihtiyacı vardır, bu da hidrasyonun anahtar olduğu anlamına gelir. Susuz kaldığınızda veya cilt bakımı rutininiz ciltten çok fazla nem aldığında, vücudunuz çok fazla yağ üreterek tepki verecektir. Gül yağı, cildinizdeki nem seviyelerini dengelemeye yardımcı olur ve bu da cildinizin en iyi şekilde görünmesini sağlar.

İlginç Bilgi
Ortaçağ İran’ında (şimdi İran olarak bilinir), Avicenna’da (MS 980-1037), İranlı bir doktor sağlık ve zindelik üzerine kapsamlı bir yazı yazdı ve şimdi bildiğimiz şekliyle aromaterapinin babası olarak anıldı. Çiçekleri kullanarak çeşitli damıtma yöntemlerini denedi ve sonunda gülün kokusunu izole edebildi ve gül suyu üretebildi.

Diğer Ürünler
Gül esansiyel yağı, doTERRA’nın tescilli karışımlarının çoğunda bulunur. Bunlar arasında doTERRA Console ® , Immortelle ve Whisper ® bulunur .

© doTERRA.com, orijinal metine ulaş

#

No responses yet

Fikrini paylaş