fbpx

Temiz, havadar ve ferahlatıcı doTERRA Breathe Touch, temiz nefes alma hissini desteklemek için mükemmel bir uçucu yağdır. DoTERRA Breathe Touch karışımı, nazik ve hassas ciltler için Kesirli Hindistan Cevizi Yağı ile birleştirilmiştir.

Kullanım İpuçları:

  • Mevsimsel ve çevresel tehditler yüksek olduğunda göğsünüze veya ayağınıza sürün.
  • Mevsimsel tehditlerin etkilerini en aza indirmek için dışarıda kullanın.
  • Solunum yollarını temizlemek ve kolay nefes almayı sağlamak için göğse uygulayın veya avuç içlerinden derin nefes alın.

Daha fazla bilgi edin

doTERRA Breathe Touch, temiz hava yolları hissini desteklemek için kullanılabilir. Bu, özellikle mevsimsel tehditler yüksek olduğunda faydalıdır. Naneli ve havadar aroması aynı zamanda serinletici, yatıştırıcı bir buhar sağlar.

DoTERRA Breathe Touch Ne İçin Kullanılır?

DoTERRA Breathe karışımında kullanılan uçucu yağlar, temiz nefes alma hissini teşvik etmek için favorilerdir. Geçmişte kolay nefes alma duygularını teşvik etmek için kullanılan sekiz esansiyel yağdan yapılmıştır: Limon, Defne, Eucaplyptus, Ravensara, Ravintsara, Nane, Kakule ve Melaleuca.

Ökaplyptus ve Nane, yüksek mentol konsantrasyonuna sahiptir. Bu yağlar, nefes alışınızın sağlıklı ve berrak hissetmesine yardımcı olmak için birlikte çalışır. DoTERRA Breathe Touch’ın serinletici ve yatıştırıcı hissi, özellikle nazik ve hızlı bir uygulamaya ihtiyaç duyduğunuzda çok rahatlatıcı olabilir.

DoTERRA Breathe Touch’ı Nasıl Kullanırım?

doTERRA Breathe Touch, silindir şişe aplikatörü ve Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı tabanında cilde uygulanması kolaydır ve hareket halindeki ihtiyaçlar için mükemmeldir. Mevsimsel tehditlerin etkilerinin özellikle sıkıntılı olduğu aylarda doTERRA Breathe Touch’ı çantanızda tutun.

DoTERRA Breathe Touch zaten seyreltilmiş olduğundan, ailenizin ihtiyaçları için de mükemmeldir. Sırt çantasında veya yatağının yanında bir şişe bulundurun. Unutmayın, çocukla uçucu yağ güvenliği hakkında konuşmak ve kullanımlarını öğrenmelerini denetlemek her zaman önemlidir.

© doTERRA.com, orijinal metine ulaş

#

No responses yet

Fikrini paylaş