fbpx
powered by Typeform

Denge sağlayan doTERRA Balance yağ karışımı huzur, rahatlama ve esenlik duygularını uyandırır.

integumentary-icon.png

Denge sağlayan yağ karışımı bazı kullanım ipuçları:

  • Gün boyunca dinginlik ve sükunet duygularını teşvik etmek için doTERRA Balance’ı ayaklarınızın altına koyarak güne başlayın.
  • Endişeli duyguları hafifletmek için bileklerinize veya boynunuza uygulayın.
  • Sakinleştirici, yatıştırıcı bir ortam yaratmak için yol gezileri sırasında arabanızda dağılın.
Denge sağlayan doTERRA Balance yağ karışımı

doTERRA Balance hakkında daha fazla bilgi edin

doTERRA Denge Topraklama Karışımı endişeli duygularla savaşır ve sakinlik ve huzur duygusu sağlar. Stres veya sıkıntı zamanlarında, bu karışım huzur duygularını teşvik etmeye ve sessiz bir güven aşılamaya yardımcı olabilir. Bu karışımdaki yağların çoğu, duyguları dengelemek, endişeli duyguları hafifletmek ve zihin ve bedeni uyumlu hale getirmek için binlerce yıldır kullanılmaktadır. Bu karışım, Frankincense, Spruce, Ho Wood, Blue Tansy, Blue Papatya ve Osmanthus’u içerir.

Denge sağlayan yağ karışımı içerikleri

Frankincense, huzur ve memnuniyet duygularını teşvik eder. Dünya çapında dini törenlerde kullanılan Frankincense, rahatlamayı, olumlu bir ruh halini ve güçlü bir zihin-vücut bağlantısını teşvik eder.

Ladin, topraklama özellikleriyle ünlüdür. Stresi yatıştırmak ve engellenmiş duygulara yardımcı olmak için aromatik olarak kullanılabilen taze odunsu bir aromaya sahiptir. 

Asya’da yetişen Ho Wood’un yumuşak aroması zihni ve bedeni rahatlatır ve huzur duygusu verir. Ho Wood esansiyel yağı, güçlü sakinleştirici ve topraklama özelliklerine sahiptir.

Blue Tansy , Papatya ailesinden hoş kokulu bir çiçekli bitki olan Moroccan Tansy’den damıtılır. Ruh halini iyileştirmek için kullanılan yumuşak, tatlı ve meyveli bir aromaya sahiptir. 

Mavi Papatya (Alman Papatyası olarak da bilinir) karışımı tamamlar. Sakin ve rahatlatıcı Mavi Papatya esansiyel yağı, hayal kırıklığı, endişe ve cesaret kırma duygularını hafifletmeye yardımcı olur.

Osmanthus Çiçeği stres hissini hafifletir.

Bu yağlar, duygusal dengeyi desteklemek, hayal kırıklıkları ve stresi yatıştırmak için doTERRA Balance ile birleşir. Denge sağlayan doTERRA Balance yağ karışımı huzur, rahatlama ve esenlik duygularını uyandırır. Nadir ve değerli uçucu yağların bu karışımı, kullanım kolaylığı için Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ile önceden seyreltilmiştir. Sıcak, tatlı ve odunsu, hoşnutluk duygusu uyandırmak için yayılması veya topikal olarak giyilmesi en sevilen yağdır.

© doTERRA.com, orijinal metine ulaş

#

No responses yet

Fikrini paylaş